Rezervace a objednávky

+420 775 750 390

Sofijské náměstí 3

Praha 4, Modřany

PIVNÍ BAR

Naší třetí sekcí je pivní bar. Při výběru nápojů do našeho výčepu, jsme se řídili heslem KVALITA, a proto jsme začali spolupracovat s Pilsner Urquell. Na čepu můžete narazit na prazdroj 12°, Radegast 12°, Gambrinus nepasterizovaný 11°, a pivní speciál Volbu sládků. V budoucnu bychom rádi zařadili malý pivovar, který se bude každý měsíc měnit tak, abychom dokázali nabídnout i speciální piva pro gurmány.

K masu samozřejmě patří i kvalitní vína, vybrali jsme pro vás dvě vinařství. První je rodinné vinařství s dlouholetou tradicí – vinařství Sedlák. Druhé vinařství je rozvíjející se talent a mladá krev Zbyněk Osička. Vinařství s duchem skromnosti a rodiny, kde se rodí nádherná a chutná vína.

Náš sortiment doplňuje široký výběr destilátů a likérů, najdete u nás také ovocné limonády, mošty, cidery, a portugalskou kávu Delta.

Velkou váhu klademe na pivní hospodářství od umytí sklenic až po načepování piva na hladinku. Pivo pro nás není jen nápoj, ale i umění a radost o kterou se s láskou staráme.

V odpoledních hodinách se nabídka mění na jídelní lístek, speciální menu a gril menu. Obsluha vám s výběrem ráda poradí a pokud to bude v našich silách, tak vám splníme i vaše přání které u nás na menu nenajdete.

Vše si u nás můžete vychutnat v rodinné atmosféře. 35 míst uvnitř a v letních měsících 30 míst na zahrádce.

Všem, kteří nás přijdou podpořit bychom rádi poděkovali a věříme že vám tu budeme dlouho dělat radost.


Kompletní jídelní lístek k nahlédnutí.

BEJK BUU! - Otevírací doba

Otevírací doba

Pivní bar

Pondělí - Středa: 10:00 - 23:00

Čtvrtek - Sobota: 10:00 - 24:00

Neděle: 11:00 - 23:00